Teşvikiye Mah. Poyracık Sk. Tulgar APT. No: 10 iç kapı No:5 Şişli/İSTANBUL

KAŞ KALDIRMA

KAŞ KALDIRMA


Kaş kaldırma ameliyatı, bu bölgeleri yukarı doğru kaldırarak yüzde aydın bir görünüm oluşmasına neden olur ve daha canlı bir görünüm sağlar. Düşük kaşlar çoğu kadının yüzünün gerçekte olduğundan daha yaşlı ve üzücü bir görüntüye neden olur. Botoks, kaş köşelerindeki düşük alanları ortadan kaldırmak için ameliyata bir alternatif olsa da etkisinin geçici olması en büyük dezavantajıdır. Bunun yerine kalıcı tedavi isteyen hastalar kaş köşelerinin kaldırılması için uygun adaylardır.

 

Ameliyat

Kaş kaldırma ameliyatı öncesinde hastadan 6 saat yiyecek ve içecek tüketmemesi istenir. Bu oruç süresinden sonra hastaneye kaldırılan hastalar odalarına alınır; anestezist ve benim tarafımızdan son kez değerlendiriliyor. Bu aşamada öncelikle fotoğraflar çekilir ve ameliyat çizimleri yapılır. Sakinleştirici ilaç uygulamasının ardından tansiyonu ve heyecanı azalmış hastalar ameliyata alınır.

İşlem lokal anestezi ve sakinleştirici altında yapılır ve ameliyat süresi yaklaşık 45 dakikadır. Ameliyatta kesikler deri içinden yapılır ve ameliyat sonrasında yüzde görünür iz kalmaz.

Ameliyattan sonra

Ameliyattan sonra iyileşme sürecinde görünür bir pansuman yapılmayacaktır. Kendinize geldiğinizde odanıza alınacaksınız. Herhangi bir komplikasyon yoksa hastalarımı aynı gün taburcu ediyorum. 2. günden itibaren banyo yapıp normal hayatınıza dönebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Bize Ulaşın