Teşvikiye Mah. Poyracık Sk. Tulgar APT. No: 10 iç kapı No:5 Şişli/İSTANBUL

AMELİYAT SONRASI BAKIM

AMELİYAT SONRASI BAKIM

 

Ameliyat sonrası bakım tarzı geçirdiğiniz ameliyata göre değişkendir.

Bu nedenle, en hızlı iyileşme ve en iyi sonuçlar elde etmek için, ameliyatınızdan sonraki ilk günler ve haftalarda vücudunuza özel özen göstermeniz çok önemlidir.

Yaptığınız ameliyata bağlı olarak size bilgilendirici talimatlar ve kapsamlı bir ameliyat sonrası hizmet paketi sunulacaktır.

Sağlıklı bir iyileşme sağlamak ve olası riskleri ortadan kaldırmak için bu talimatlara uyduğunuzdan emin olun.

Yağ aldırma, brezilya tipi popo kaldırma ve abdominoplasti gibi bazı ameliyatlarda, bazı özel (manuel lenfatik drenaj) masajların ilk seçenek olarak alınması şiddetle tavsiye edildiğinden, sonradan bakım konusuna daha fazla önem verilmesi gerekir.

Hollanda ve Birleşik Kraliyet’te bulunan kliniklerle çalışıyoruz ve bu ülkelerden gelen hastalarımızı özel ve indirimli bir ameliyat sonrası bakım programı için yönlendiriyoruz.

Yeterli sıvı alımı (bol su içmek) ve sağlıklı bir diyetin yanı sıra ameliyattan birkaç gün sonra her türlü sigara içmekten kaçınmak, ameliyat sonrası faydalı bir bakım için çok önemlidir.

Doğrudan kendi hastalarımıza özel bir hizmet olarak, bazı ameliyat paketlerine manuel lenfatik drenaj masajlarını dahil ediyoruz.

Ameliyatınızın hemen ardından planlanmış bir saatte konforlu otel odanızda masajları gerçekleştiren sertifikalı ve yüksek vasıflı bir masaj terapisti ile çalışıyoruz.

* seansların miktarı iyileşme sürecine, şişkinliğe ve müsaitlik durumuna vb. bağlıdır *

 

HİZMETLERİMİZ

Bize Ulaşın